Naujienos > Jau montuojame V kartos dujų įrangą LiquidSi by VIALLE!!

Jau montuojame V kartos dujų įrangą LiquidSi by VIALLE!!

2014-06-15

LiquidSi by Vialle dujų įrangos sistema yra unikali ir novatoriška SND sistema, kuri į variklio degimo kamerą dujas įpurškia skystos fazės pavidalu. Tai lemia didesnį variklio našumą, dinamiškumą lyginant su įprastomis dujų įrangos sistemomis. Ši dujų įranga dirba ekstremaliomis sąlygomis, todėl puikiai tinka šalims, kuriose yra šaltos žiemos ir šiltos vasaros. LiquidSi dujų įrangai oro temperatūra neturi įtakos, nepriklausomai ar lauke yra -20 ar +30 laipsnių automobilis jau už 20-40sek. pradeda važiuoti dujomis.

 

V kartos dujų įrangai nereikalingas reduktorius dujų išgarinimui, taip pat nereikia jokių filtrų ir lašalinių vožtuvų tepimui, nes dujos įpurškiamos skystame pavidale, apie -60°C ir vėsina degimo kamerą.

 

Naudojant LiquidSi dujų įrangą sumažėja išmetamųjų dujų parametrai, padidėja variklio sukimo momentas ir visiškai nemažėja variklio galingumas, lyginant su benzinu. Tai vyksta dėl to, kai įpurškiamos skystos fazės dujos, degimo kameros temperatūra yra mažinama ir vyksta "Intercoolerio" efektas.

 

 

Kuro sanaudos nuo benzino skiriasi iki 20%

Variklio galia ir sukimo momentas padidėja iki 20%

 

Šią sistemą galima montuoti į visus benzininius variklius, įskaitant ir turbokompresorinius, su turbinomis ir valvetronik variklius.

 

LiquidSi by VIALLE yra suteikiama 2 metų arba 100 000km garantija.

Dėl išsamesnės informacijos, apie šios dujų įrangos montavimą, kreipkitės nurodytais kontaktais.

 

Grįžti atgal