Naujienos

Naujos kartos Itališka dujų įranga A.I.S.

Automobilių kondicionavimo sitemos pildymas bei remontas

2015-06-15
Neveikia automobilio kondicionavimo sistema?   Jau galime pasiūlyti kondicionavimo sistemos aptarnavimą bei remontą.    Atliekamos paslaugos: Kondicionavimo sistemų pildymas freonu Kondicionieriaus tepalo keitimas Sandarumo tikrinimas azotu bei UV dažais Aliuminio vamzdelių virinimas Ir kitų problemu su kondicionavimo sistemomis sprendima... Skaityti daugiau»

Jau montuojame V kartos dujų įrangą LiquidSi by VIALLE!!

2014-06-15
LiquidSi by Vialle dujų įrangos sistema yra unikali ir novatoriška SND sistema, kuri į variklio degimo kamerą dujas įpurškia skystos fazės pavidalu. Tai lemia didesnį variklio našumą, dinamiškumą lyginant su įprastomis dujų įrangos sistemomis. Ši dujų įranga dirba ekstremaliomis sąlygomis, todėl puikiai tinka šalims, kuriose y... Skaityti daugiau»

Prins VSI dujų įrangos diagnostika

2014-05-01
Atliekame Prins VSI dujų įrangos diagnostiką.   Dėl detalesnės informacijos kreipkitės nurodytais kontaktais. Skaityti daugiau»

Vialle LPI siurblių tvarkymas

2014-01-30
Dažnas Vialle LPI dujų įrangos gedimas yra tai, jog užsikerta dujų balione esantis siurblys ir jį reikia restauruoti.  Mes atliekame siurblio tvarkymo darbus, dėl platesnės informacijos kreipkites telefonu ar el.paštu Skaityti daugiau»